Vanhempainyhdistys

Vanhempainyhdistyksen toiminta



Kiinnostaako sinua lapsesi kouluympäristö ja toimiminen sen hyväksi?
Tule mukaan koulun vanhempaintoimintaan. Vanhempainyhdistyksen tarkoituksena ja tavoitteena on mm.
• edistää oppilaiden vanhempien / huoltajien ja koulun välistä yhteistoimintaa
• tukea koteja ja koulua niiden pyrkimyksessä luoda lapsille hyvä oppimis- ja kasvuympäristö sekä edistää heidän tasapainoista ja monipuolista kehitystään
• tuoda esille vanhempien / huoltajien kannanottoja koulua ja kasvatusta koskevissa kysymyksissä

Lisätietoja asiasta saa yhdistyksen puheenjohtajalta Hanna Pihlman puh: 040-7436 936 tai
kevarinvanhemmat@gmail.com

Kutsumme sinut, hyvä vanhempi,
mukaan ideoimaan ja toteuttamaan toimintaa
lastemme hyvinvoinnin edistämiseksi!

Kokousajankohdat ilmoitetaan näillä sivuilla, Wilmassa ja facebookissa.

Vanhempainyhdistyksen hallitus

Porvoon Kevätkummun koulun vanhempainyhdistys ry:n hallitus

Hanna Pihlman, PJ
Sanna Kultanen, vpj
Jaana Haapoja, sihteeri
Sari Äijö, rahastonhoitaja
Johanna Peltokangas
Liisa Törmä
Katja Laitinen
Liisa Odiah
Satu Immilä-Aslan
Eija Tauriainen
Johanna Varpio
Ida Blom-Malmsten

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko39

27 September 2021 Thursday
28 September 2021 Thursday
29 September 2021 Thursday
30 September 2021 Thursday
1 October 2021 Thursday
2 October 2021 Thursday
3 October 2021 Thursday

Viikko40

4 October 2021 Thursday
5 October 2021 Thursday
6 October 2021 Thursday
7 October 2021 Thursday
8 October 2021 Thursday
9 October 2021 Thursday
10 October 2021 Thursday

Viikko41

11 October 2021 Thursday
12 October 2021 Thursday
13 October 2021 Thursday
14 October 2021 Thursday
15 October 2021 Thursday
16 October 2021 Thursday
17 October 2021 Thursday

Viikko42

18 October 2021 Thursday
19 October 2021 Thursday
20 October 2021 Thursday
21 October 2021 Thursday
22 October 2021 Thursday
23 October 2021 Thursday
24 October 2021 Thursday

Viikko43

25 October 2021 Thursday
26 October 2021 Thursday
27 October 2021 Thursday
28 October 2021 Thursday
29 October 2021 Thursday
30 October 2021 Thursday
31 October 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Seuraavat tapahtumat

Syysloma

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä