Läsåret 2020-2021

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko36

31 August 2020 Thursday
1 September 2020 Thursday
2 September 2020 Thursday
3 September 2020 Thursday
4 September 2020 Thursday
5 September 2020 Thursday
6 September 2020 Thursday

Viikko37

7 September 2020 Thursday
9 September 2020 Thursday
11 September 2020 Thursday
12 September 2020 Thursday
13 September 2020 Thursday

Viikko38

14 September 2020 Thursday
15 September 2020 Thursday
16 September 2020 Thursday
19 September 2020 Thursday
20 September 2020 Thursday

Viikko39

23 September 2020 Thursday
26 September 2020 Thursday
27 September 2020 Thursday

Viikko40

30 September 2020 Thursday
1 October 2020 Thursday
2 October 2020 Thursday
3 October 2020 Thursday
4 October 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Seuraavat tapahtumat

PROVVECKA

PROVVECKA

Näytä lisääNuoli alas - Näytä lisää tulevia tapahtumia

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä