Toivion koulu

Tervetuloa Toivion koulun sivuille!

https://peda.net/id/f94b25feb

Toivion koulu on 0.-6.-luokkien alakoulu. Tarjoamme oppilaille turvallisen ja monipuolisen kasvu- ja oppimisympäristön kestävän kehityksen hengessä, luonnon ja kaupungin läheisyydessä.

Kunnioitamme yksilön oikeuksia ja vapauksia ja muita ihmisiä. Ohjaamme lapsia kantamaan vastuuta itsestä ja toisista ihmisistä. Opetamme lapsia yhteiseen päätöksentekoon ja päätöksiin sitoutumiseen.

Pidämme yllä perusturvallisuutta: kaikki aikuiset ovat täällä kaikkia lapsia varten. Aikuiset näyttävät lapsille esimerkkiä tekemällä paljon yhteistyötä. Vahvistamme yhteisöllisyyden tunnetta.

Luonnon monimuotoisuuden ja elinkelpoisuuden säilyttäminen on meille tärkeä arvo.

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 52

27 December 2021 Thursday
28 December 2021 Thursday
29 December 2021 Thursday
30 December 2021 Thursday
31 December 2021 Thursday
1 January 2022 Thursday
2 January 2022 Thursday

Viikko 1

3 January 2022 Thursday
4 January 2022 Thursday
5 January 2022 Thursday
6 January 2022 Thursday
7 January 2022 Thursday
8 January 2022 Thursday
9 January 2022 Thursday

Viikko 2

10 January 2022 Thursday
11 January 2022 Thursday
12 January 2022 Thursday
13 January 2022 Thursday
14 January 2022 Thursday
15 January 2022 Thursday
16 January 2022 Thursday

Viikko 3

17 January 2022 Thursday
18 January 2022 Thursday
19 January 2022 Thursday
20 January 2022 Thursday
21 January 2022 Thursday
22 January 2022 Thursday
23 January 2022 Thursday

Viikko 4

24 January 2022 Thursday
25 January 2022 Thursday
26 January 2022 Thursday
27 January 2022 Thursday
28 January 2022 Thursday
29 January 2022 Thursday
30 January 2022 Thursday

Viikko 5

31 January 2022 Thursday
1 February 2022 Thursday
2 February 2022 Thursday
3 February 2022 Thursday
4 February 2022 Thursday
5 February 2022 Thursday
6 February 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä