Pertunmaan yhtenäiskoulu

Yhteystiedot

Osoite: Kirkkotie 3, 19430 Pertunmaa
Toimistosihteeri: Salla Hutri 050 314 5845

Sivistystoimenjohtaja-rehtori: Sari Mäkeläinen 050 389 5540
Apulaisjohtaja: Eeva Ratilainen 040 648 3330
Opettajainhuone: 050 314 5846
Oppilaanohjaus: Tatu Virtanen (virkavapaalla 2020-2021) Kiti Kallinen 050 314 5847
Erityisopettajat: Sanna Ruuth 040 706 2853, Heikki Kapanen 040 706 2864, Tuovi Kämppi 040 648 5210
Kuraattori: Jorma Naakka 040 3598200

IP-kerho: 040 865 9736
Yhtenäiskoulun keittiö: 050 314 5848

Ajankohtaista

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko18

3 May 2021 Thursday
4 May 2021 Thursday
5 May 2021 Thursday
6 May 2021 Thursday
7 May 2021 Thursday
8 May 2021 Thursday
9 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
19 May 2021 Thursday
20 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko21

24 May 2021 Thursday
25 May 2021 Thursday
26 May 2021 Thursday
27 May 2021 Thursday
28 May 2021 Thursday
29 May 2021 Thursday
30 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä