Nakkilan lukio

Nakkilan lukion kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko42

14 October 2019 Thursday
17 October 2019 Thursday
18 October 2019 Thursday
19 October 2019 Thursday
20 October 2019 Thursday

Viikko43

21 October 2019 Thursday
22 October 2019 Thursday
23 October 2019 Thursday
24 October 2019 Thursday
25 October 2019 Thursday
26 October 2019 Thursday
27 October 2019 Thursday
Ilmoittautuminen

Seuraavat tapahtumat

OPEN SAMK

OpenSAMK Pori
Tulosta
ti 12.11.2019
Tapahtumapaikka: SAMK-kampus Pori, Satakunnakatu 23, Pori

LÄHTÖ 11.40 Lukion pihasta
PALUU SAMK kello 14.00 lähdetään kohti Nakkilaa. Arvioitu paluu pihaan noin 14.40.

OpenSAMKissa on mahdollista tutustua SAMKin koulutustarjontaan.
Tapahtumassa on SAMKin opiskelijoiden vetämiä työpajoja, joissa vieraat voivat tutustua koulutuksiin kokeilemalla, tekemällä, tuottamalla tai muuten osallistumalla.

Lähtö lounaan jälkeen. Aamupäivän oppitunnit lukujärjestyksen mukaisesti.