Koulun henkilökunta

Koulun henkilökunta

1.lk Janica Erland janica.erland@edu.loviisa.fi
2.lk Mari Hotti mari.hotti@edu.loviisa.fi
3.lk Sanna Pihkanen sanna.pihkanen@edu.loviisa.fi
4.lk Johanna Syri johanna.syri@edu.loviisa.fi
5.lk Marina Johansson marina.c.johansson@edu.loviisa.fi
6.lk Katja Smeds katja.smeds@edu.loviisa.fi
Esiopetus Suvi Rautakoski suvi.rautakoski@edu.loviisa.fi
Erityisopetus Katri Haverinen katri.haverinen@edu.loviisa.fi
Tuntiopettajat Emilia Vaherjoki (tn)
Petri Haverinen (tn)
Marjut Huotari (resurssi)

emilia.vaherjoki@edu.loviisa.fi
petri.haverinen@edu.loviisa.fi
marjut.huotari@edu.loviisa.fi

Rehtori:
Katja Smeds
katja.smeds@edu.loviisa.fi
040 7536414

Koulunkäyntiavustajat:
Petri Haverinen
Arja Hellstrand
Merja Bajo
Mari Nyström
Iida Kallio (esiopetus)

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä