Rauhalan esiluokka

Rauhalan koulun esikoulu.

Rauhalan esiluokka

Rauhalan esiluokka sijaitsee Rauhalan koulun pihapiirissä omassa rakennuksessaan.
Opettajina ryhmässä toimivat Mirja Kaukojärvi ja Leena Erkkilä, lastenhoitajina Kirsi Rumpunen ja Dorota Sadowska. Varhaiskasvatuksen erityisopettajana toimii Pirjo Koivu.

Toimimme esiopetusajan kahdessa ryhmässä. Esiopetusaika on klo 8.45-12.45 (Vaahterat) tai 9.00 -13.00 (Pihlajat) ja esiopetus on maksutonta. Toiminta esiopetuksessa on tavoitteellista esiopetussuunnitelmaan pohjautuvaa toimintaa.

Esiopetuksen lisäksi tarvittava päivähoito järjestetään eskarin tiloissa ja se on maksullista.
Koulujen loma-aikoina ei ole esiopetusta ja lapsen tarvitsema päivähoito järjestetään silloin lähialueen päiväkodissa.

Esiluokan kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko9

1 March 2021 Thursday
2 March 2021 Thursday
3 March 2021 Thursday
4 March 2021 Thursday
5 March 2021 Thursday
6 March 2021 Thursday
7 March 2021 Thursday

Viikko10

8 March 2021 Thursday
9 March 2021 Thursday
10 March 2021 Thursday
11 March 2021 Thursday
12 March 2021 Thursday
13 March 2021 Thursday
14 March 2021 Thursday

Viikko11

15 March 2021 Thursday
16 March 2021 Thursday
17 March 2021 Thursday
18 March 2021 Thursday
19 March 2021 Thursday
20 March 2021 Thursday
21 March 2021 Thursday

Viikko12

22 March 2021 Thursday
23 March 2021 Thursday
24 March 2021 Thursday
25 March 2021 Thursday
26 March 2021 Thursday
27 March 2021 Thursday
28 March 2021 Thursday

Viikko13

29 March 2021 Thursday
30 March 2021 Thursday
31 March 2021 Thursday
1 April 2021 Thursday
2 April 2021 Thursday
3 April 2021 Thursday
4 April 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä