Kehittämistiimin yhteystiedot

Hanna Ryhänen
Erityissuunnittelija
Kokonaissuunnittelu ja koordinointi,
edu.lohja.fi-pääkäyttäjä

0443740488
hanna.ryhanen@lohja.fi

Maarit Lindman
Erityisasiantuntija
0503240987
maarit.lindman@lohja.fi

Joni Pitkonen
Kehittämisasiantuntija
0505675897
joni.pitkonen@lohja.fi

Reetta Judén
TVT-koordinaattori
Koulutusasiat perusopetus,
MDM-ylläpito, tutorhanke,
oppilasagenttitoiminta
0443740485
reetta.juden@lohja.fi

Oili Lehtonen
TVT-Koordinaattori
Koulutusasiat varhaiskasvatus
Hanketyön koordinointi
0443740487
oili.lehtonen@lohja.fi

Juha-Pekka Syrjälä
Järjestelmäasiantuntija
0443747444
juha-pekka.syrjala@lohja.fi

Piia Silventoinen-Laakso
Tietohallintoasiantuntija
Primus-pääkäyttäjä
0443691285
piia.silventoinen-laakso@lohja.fi

Noona Sukki
Primus-pääkäyttäjä
0443748860
noona.sukki@lohja.fi
Puhelinajat: ma, ti, to


Timo Pietiläinen
Hanketyöntekijä
Aluekoordinaattori (SILK)
0443740489
timo.pietilainen@lohja.fi

Juha Koivuporras
Liikkuva opiskelu -hankekoordinaattori
0443695032
juha.koivuporras@lohja.fi

Niina-Kaisa Perälä
Projektipäällikkö
KouluKunnossa-SkolSkick
niina-kaisa.perala@lohja.fi

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä