Nummen ja Pusulan alueryhmä

Nummen ja Pusulan aluetyöryhmä


Aluerehtori Jarkko Ojala,
jarkko.ojala@lohja.fi, 050 3712816
Aluepäiväkodinjohtaja Kristina Kelahaara,
kristina.kelahaara@lohja.fi, 044 362 1630


Laajennettu aluetyöryhmä:

 
- Lapsiperheiden sosiaalipalvelut Ira Broman, Sanna Forsberg
- Kouluterveydenhoitaja Heli Hakulinen
Äitiys- ja lastenneuvola Katri Finerus, Tarja Määttänen
- Koulukuraattori Henna Mäkinen
- Koulupsykologi Sanni Puusa
- Perheneuvola Risto Kääriäinen
- Nuorisotyö Noomi Vesikkala, Jimi Kiviniemi, Janne Järvelä
- Seurakunta Nuorisotyöntekijä Tomi Väisänen, Diakoni Riikka Karinto
- Varhaiskasvatus Riia Viitala, Kristina Kelahaara, Riitta Kovalainen, Tytti Leijavuori
- Koulutoimi Jarkko Ojala, Päivi Rantio, Sari Juntunen
- Aluetoimikunta Heidi Saukkola, Minna Kupari, Lotta Paakkunainen
- Vanhempaintoimikunta Minna Kupari, Heidi Malmgren, Tea Sundvall
- Saukkolan kylätoimikunta Heidi Malmgren
- Pusulan aluetoimikunta Liisa Jääskeläinen

Aluetyön ydinryhmä:

- Lapsiperheiden sosiaalipalvelut Sanna Forsberg
- Äitiys- ja lastenneuvola Katri Finerus
- Koulukuraattori Henna Mäkinen
- Koulupsykologi Sanni Puusa
- Nuorisotyö Noomi Vesikkala, Jimi Kiviniemi
- Varhaiskasvatus Kristina Kelahaara, Riia Viitala
- Koulutoimi Jarkko Ojala, Sari Juntunen
- Asukasedustaja Minna Kupari
 

Aluetyöryhmän kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko17

26 April 2021 Thursday
27 April 2021 Thursday
28 April 2021 Thursday
29 April 2021 Thursday
30 April 2021 Thursday
1 May 2021 Thursday
2 May 2021 Thursday

Viikko18

3 May 2021 Thursday
4 May 2021 Thursday
5 May 2021 Thursday
6 May 2021 Thursday
7 May 2021 Thursday
8 May 2021 Thursday
9 May 2021 Thursday

Viikko19

10 May 2021 Thursday
11 May 2021 Thursday
12 May 2021 Thursday
13 May 2021 Thursday
14 May 2021 Thursday
15 May 2021 Thursday
16 May 2021 Thursday

Viikko20

17 May 2021 Thursday
18 May 2021 Thursday
19 May 2021 Thursday
20 May 2021 Thursday
21 May 2021 Thursday
22 May 2021 Thursday
23 May 2021 Thursday

Viikko21

24 May 2021 Thursday
25 May 2021 Thursday
26 May 2021 Thursday
27 May 2021 Thursday
28 May 2021 Thursday
29 May 2021 Thursday
30 May 2021 Thursday

Viikko22

31 May 2021 Thursday
1 June 2021 Thursday
2 June 2021 Thursday
3 June 2021 Thursday
4 June 2021 Thursday
5 June 2021 Thursday
6 June 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä