4a Virva

4A-luokan sivu


4A-luokalla on yhteensä 22 oppilasta, joista tyttöjä on 11 ja poikia 11. 4A-luokan luokanopettajana toimii Virva Törmälä. Luokkaa opettavat myös:

-erityisopettaja Anne Kramer
-luokanopettaja Salla Härkönen (käsityöt)
-luokanopettaja Jussi Niemi (käsityöt)
-luokanopettaja Sirpa Neuvonen (musiikki)
-luokanopettaja Anu Hietanen (liikunta)
-luokanopettaja Heini Ristimäki (S2 eli suomi toisena kielenä)
-luokanopettaja Jenny Sihvo (uskonto)
-aineenopettaja Laura Viitamaa (elämänkatsomustieto, ortodoksiuskonto).

Luokkatilamme on 2027 päätalon toisessa kerroksessa.


Uuteen opetussuunnitelmaan pääsee tutustumaan osoitteessa: bit.ly/lempops

3A-luokan kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 48

28 November 2022 Thursday
29 November 2022 Thursday
30 November 2022 Thursday
1 December 2022 Thursday
2 December 2022 Thursday
3 December 2022 Thursday
4 December 2022 Thursday

Viikko 49

5 December 2022 Thursday
6 December 2022 Thursday
7 December 2022 Thursday
8 December 2022 Thursday
9 December 2022 Thursday
10 December 2022 Thursday
11 December 2022 Thursday

Viikko 50

12 December 2022 Thursday
13 December 2022 Thursday
14 December 2022 Thursday
15 December 2022 Thursday
16 December 2022 Thursday
17 December 2022 Thursday
18 December 2022 Thursday

Viikko 51

19 December 2022 Thursday
20 December 2022 Thursday
21 December 2022 Thursday
22 December 2022 Thursday
23 December 2022 Thursday
24 December 2022 Thursday
25 December 2022 Thursday

Viikko 52

26 December 2022 Thursday
27 December 2022 Thursday
28 December 2022 Thursday
29 December 2022 Thursday
30 December 2022 Thursday
31 December 2022 Thursday
1 January 2023 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä