5. lk - 6. lk

Etäopiskelukansio

Kalenteri 📆

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko23

1 June 2020 Thursday
2 June 2020 Thursday
3 June 2020 Thursday
4 June 2020 Thursday
5 June 2020 Thursday
6 June 2020 Thursday
7 June 2020 Thursday

Viikko24

8 June 2020 Thursday
9 June 2020 Thursday
10 June 2020 Thursday
11 June 2020 Thursday
12 June 2020 Thursday
13 June 2020 Thursday
14 June 2020 Thursday

Viikko25

15 June 2020 Thursday
16 June 2020 Thursday
17 June 2020 Thursday
18 June 2020 Thursday
19 June 2020 Thursday
20 June 2020 Thursday
21 June 2020 Thursday

Viikko26

22 June 2020 Thursday
23 June 2020 Thursday
24 June 2020 Thursday
25 June 2020 Thursday
26 June 2020 Thursday
27 June 2020 Thursday
28 June 2020 Thursday

Viikko27

29 June 2020 Thursday
30 June 2020 Thursday
1 July 2020 Thursday
2 July 2020 Thursday
3 July 2020 Thursday
4 July 2020 Thursday
5 July 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

5.lk lukujärjestys



klo Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai
8-8.45       äidinkieli  
9.-9.45 äidinkieli    
9.45-10.30 äidinkieli musiikki 🎵 X / YO
10.30-12.15

X / ussa

matikka ➗ englanti matikka ➗ matikka ➗
12.15-13.00 matikka ➗ musiikki 🎵 englanti kuvataide 🖌️ liikunta 🏃
13.15-14 käsityö 🔨 liikunta 🏃 äidinkieli kuvataide 🖌️ liikunta 🏃
14-14.45 käsityö 🔨        
           

X tunnit vuorollaan ylliä ☘️, historiaa ⚔️, yhteiskuntaoppia 📈 tai uskontoa ✝️.

10.30-12.15 oppitunti sisältää ruokailun ja pitkän välitunnin.

6.lk lukujärjestys



  Maanantai Tiistai Keskiviikko Torstai Perjantai
8-8.45   äidinkieli   äidinkieli  
9.-9.45   X käs/li X  
9.45-10.30 äidinkieli X käs/li X X / YO
10.30-12.15

X / ussa matikka ➗ li/ru matikka ➗ matikka ➗
12.15-13.00 matikka ➗ musiikki 🎵 li/ru kuvataide äidinkieli
13.15-14 englanti  englanti ru/käs kuvataide liikunta 🏃
14-14.45     ru/käs    
           


X tunnit vuorollaan ylliä ☘️, historiaa ⚔️, yhteiskuntaoppia tai uskontoa.

10.30-12.15 oppitunti sisältää ruokailun ja pitkän välitunnin.

Keskiviikon tunnit Lempoisten koulussa. Lempoisissa oppitunnit alkavat eri aikoihin kuin Mattilassa.