Lempoisten koulu

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko22

27 May 2019 Thursday
29 May 2019 Thursday
30 May 2019 Thursday
31 May 2019 Thursday
1 June 2019 Thursday
2 June 2019 Thursday

Viikko23

3 June 2019 Thursday
4 June 2019 Thursday
5 June 2019 Thursday
6 June 2019 Thursday
7 June 2019 Thursday
8 June 2019 Thursday
9 June 2019 Thursday

Viikko24

10 June 2019 Thursday
11 June 2019 Thursday
12 June 2019 Thursday
13 June 2019 Thursday
14 June 2019 Thursday
15 June 2019 Thursday
16 June 2019 Thursday

Viikko25

17 June 2019 Thursday
18 June 2019 Thursday
19 June 2019 Thursday
20 June 2019 Thursday
21 June 2019 Thursday
22 June 2019 Thursday
23 June 2019 Thursday

Viikko26

24 June 2019 Thursday
25 June 2019 Thursday
26 June 2019 Thursday
27 June 2019 Thursday
28 June 2019 Thursday
29 June 2019 Thursday
30 June 2019 Thursday
Ilmoittautuminen