Lastusten koulu

Lastusten linja 57

Koulubussin aikataulu lukuvuodelle 21-22:

Lempäälä-Lastunen-Lempäälä

       

Linja 57 - 10.8.2021 - 4.6.2022

         
                 

Hävöläntie th

 

7:05

 

Kanavan koulu pys.

13:05

Ahtialantie

     

Sulkola(Lempoinen)

 

13:07

Lastustentie

     

Pyhällöntie th

 

13:10

Suojalantie

     

Laasonportti pys.

 

13:20

Rautasemantie th VT 130

7:20

 

Lastusten koulu

 

13:30

Tikinmaa

       

Tikinmaa

     

Lastusten koulu

 

7:30

 

Rautasema, jätepiste

 

Lastustentie

     

Suojalantie

   

Lastusten kartano

 

7:37

 

Ahtialantie

   
         

Lastusten koulu

 

14:10

Laasonportti pys.

 

7:40

 

Tikinmaa

     
         

Rautasema, jätepiste

 

Pyhällöntie th

 

7:47

 

Suojalantie

   

Sulkola (Lempoinen)

 

7:49

 

Ahtialantie

   

Kanavan koulu pys.

7:55

         
                 
         

Kanavan koulu pys.

 15:05

Hävöläntie th

 

8:05

 

Sulkola (Lempoinen)

 

15:07

Ahtialantie

     

Pyhällöntie th

 

15:10

Lastustentie

     

Laasonportti pys.

 

15:20

Suojalantie

     

Lastusten koulu

 

15:30

Rautasemantie th VT 130

8:20

 

Tikinmaa

     

Tikinmaa

       

Rautasema, jätepiste

 

Lastusten koulu

 

8:30

 

Suojalantie

   

Lastustentie

     

Ahtialantie

   

Lastusten kartano

 

8:37

         

 

       

 

     

Laasonportti pys.

 

8:40

         

 

               

Pyhällöntie th

 

8:47

 

Kanavan koulu pys.

15:55

Sulkola(Lempoinen)

 

8:49

 

Sulkola(Lempoinen)

 

15:57

Kanavan koulu pys.

8:55

 

Pyhällöntie th

 

16:05

         

Laasonportti pys.

 

16:15

         

Lastusten koulu

 

16:25

Hävöläntie th

 

9:05

 

Tikinmaa

     

Ahtialantie

     

Rautasema, jätepiste

 

Lastustentie

     

Suojalantie

   

Suojalantie

     

Ahtialantie

   

Rautasemantie th VT 130

9:20

         

Tikinmaa

               

Lastusten koulu

 

9:30

         

Lastustentie

             

Lastusten kartano

 

9:37

         
                 

Laasonportti pys.

 

9:40

         
                 

Pyhällöntie th

 

9:47

         

Sulkola(Lempoinen)

 

9:49

         

Kanavan koulu pys.

9:55

         

 

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 26

27 June 2022 Thursday
28 June 2022 Thursday
29 June 2022 Thursday
30 June 2022 Thursday
1 July 2022 Thursday
2 July 2022 Thursday
3 July 2022 Thursday

Viikko 27

4 July 2022 Thursday
5 July 2022 Thursday
6 July 2022 Thursday
7 July 2022 Thursday
8 July 2022 Thursday
9 July 2022 Thursday
10 July 2022 Thursday

Viikko 28

11 July 2022 Thursday
12 July 2022 Thursday
13 July 2022 Thursday
14 July 2022 Thursday
15 July 2022 Thursday
16 July 2022 Thursday
17 July 2022 Thursday

Viikko 29

18 July 2022 Thursday
19 July 2022 Thursday
20 July 2022 Thursday
21 July 2022 Thursday
22 July 2022 Thursday
23 July 2022 Thursday
24 July 2022 Thursday

Viikko 30

25 July 2022 Thursday
26 July 2022 Thursday
27 July 2022 Thursday
28 July 2022 Thursday
29 July 2022 Thursday
30 July 2022 Thursday
31 July 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä