Yhteystiedot

Kuljun koulun henkilökunta 2018-2019

Pääasialliset viestintäkanavat henkilöstön ja kotien välillä ovat Wilma ja sähköposti.
Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@lempaala.fi.

TUKIPALVELUT
Terveydenhoitaja Sirkka-Liisa Isotalo 050 383 9736
Koulupsykologi Riina Rajamäki 050 383 9726
Koulukuraattori Riikka Valo 050 383 9709
 
ERITYISOPETUS
Esi- ja 2.lk Carita Grönmark 040 133 7461
1.-2.lk Krista Kiuru 050 383 9663
3.-4.lk Satu Huhtamäki 050 383 0121
3.-4.lk Päivi Tuomi-Uusitalo 044 486 3871
5.-6.lk Sonja Repo 050 383 9605

HUOLTOPALVELUT

Ruokahuolto Lempäälän kunnan ruokapalvelu  
Siistijät Lekitek Oy  
Kiinteistönhoito Lekitek Oy  
     
LUOKANOPETTAJAT
0A - Vaahteramäki Tiina Ojala 0401337378
0B - Vinnikka Arto Mantela 0401337728
Anna-Liisa Kiiskinen 0401337479
0C - Laivurit Päivi Mahkonen 0401337375
0D - Kipparit Hanna Ilonen 0401337374
1A Kaisa Mattila 0401337727
1B Tommi Välimaa 0401337729
1C Nanne Merimaa 0401337739
1D Arja Uotila 0444863911
1E Riikka Ristaniemi 0401337730
2A Sari Laaksonen 0401337721
2B Riitta Valtonen 0401337722
2C Annukka Rajalahti 0401337724
2D Laura Miinalainen 0444215126
3A Tiina Lemetti 0401337733
3B Katri Huhtala 0401337738
3C Veera Saarela 0401337821
3D Jari Ojaniemi 0401337735
4A Antti Westman 0401337723
4B Eetu Kuoppala 0401337817
4C Sampo Yli-Panula 0401337820
4D Annika Tuominen 0401337737
5A Siru Peltonen 0401337758
5B Kristiina Kuivanen 0401337725
5C Jussi Hietamäki 0401337731
6A Riikkaleena Tapala 0401337736
6B Paula-Maija Sahrman 0401337818
6C Juha Tikkanen 0401337740
6D Erja Jaakkola 0401337726
 
KIERTÄVÄT OPETTAJAT
Ruotsi Kiira Suomala  
Saksa Suvi Holopainen  
Ort. uskonto Inkeri Remsu (etäopetus)  
 
KOULUNKÄYNNINOHJAAJAT - PÄÄASIALLINEN LUOKKA-ASTE
1.-6.lk Markus Aitomaa 3.lk
Kirsi Hoikkala 2.lk
Jari Lemmetti 6.lk
Kati Lintula 4.lk
Pirjo Manninen 2.lk 
Johanna Tani 5.lk
Taina Touru 1.lk
Esi-AP/IP Jaana Ahola 0B, Vinnikka
Riitta Hannukainen 0C, Laivurit 
Marjo Hautakorpi 0B, Vinnikka
Kristiina Kangasniemi 2.lk
Ritva Latvala-Korpela 0D, Kipparit 
Pia Mäkinen 0A, Vaahteramäki 
Minja Pitkänen 0A ja 0B
Ida Virolainen 0C, Laivurit
1.-2.lk-AP/IP Aitomaa Laura IP
Taina Leinonen 6.lk 
Leanna Lindroos 1A, 1C
Salla Norri 1B
Johanna Salmenoja 1A, 1D 
Janika Teitto 1D