Yhteystiedot

Kuljun koulun henkilökunta 2019-2020

Pääasialliset viestintäkanavat henkilöstön ja kotien välillä ovat Wilma ja sähköposti.
Sähköpostiosoitteet ovat muotoa etunimi.sukunimi@lempaala.fi.

TUKIPALVELUT
Terveydenhoitaja Sirkka-Liisa Isotalo 050 383 9736
Koulupsykologi Antti Laaksonen 050 383 9726
Koulukuraattori Riikka Valo 050 383 9709
Psyk.sairaanhoitaja Elina Kapari  
 
ERITYISOPETUS
1.-2.lk Krista Kiuru 050 383 9663
4.-5.lk Satu Huhtamäki 050 383 0121
0.-1.lk Päivi Tuomi-Uusitalo 044 486 3871
3 ja 6.lk Sonja Repo 050 383 9605

HUOLTOPALVELUT

Ruokahuolto Lempäälän kunnan ruokapalvelu  
Siistijät Lekitek Oy  
Kiinteistönhoito Lekitek Oy  
     
LUOKANOPETTAJAT
0A - Vaahteramäki Tiina Ojala 0401337378
0B - Vinnikka Arto Mantela 0401337728
0C - Laivurit Päivi Mahkonen 0401337375
0D - Kipparit Hanna Ilonen 0401337374
1A Tiina Lemetti 0401337733
1B Taija Sorsa 0401337738
1C Anne Kramer 0401337479
1D Veera Saarela 0401337821
2A Kaisa Mattila 0401337727
2B Katri Huhtala 0401337729
2C Nanne Merimaa 0401337739
2D Arja Uotila 0444863911
2E Riikka Ristaniemi 0401337730
3A Sari Laaksonen 0401337721
3B Riitta Valtonen 0401337722
3C Pauliina Laasanen 0401337724
3D Laura Miinalainen 0444215126
4A Riikkaleena Tapala 0401337736
4B Paula-Maija Sahrman 0401337818
4C Juha Tikkanen 0401337740
4D Erja Jaakkola 0401337726
5A Antti Westman 0401337723
5B Eetu Kuoppala 0401337817
5C Sampo Yli-Panula 0401337820
5D Annika Tuominen 0401337737
6A Siru Peltonen 0401337758
6B Kristiina Kuivanen 0401337725
6C Jussi Hietamäki 0401337731
 
KIERTÄVÄT OPETTAJAT
Ruotsi Kiira Suomala  
Saksa Jenni Schorpp  
Ort. uskonto Inkeri Remsu (etäopetus)  
 
KOULUNKÄYNNINOHJAAJAT - PÄÄASIALLINEN LUOKKA-ASTE
1.-6.lk Markus Aitomaa 1-2.lk
Kirsi Hoikkala 3.lk
Jari Lemmetti 4.lk
Kati Lintula 5.lk
Pirjo Manninen 2-3.lk 
Johanna Tani, vastuuohjaaja 6.lk
Taina Touru 1-2.lk
Esi-AP/IP Marjo Hautakorpi 0B, Vinnikka
Anu Hölli 0B, Vinnikka
Niina Leinonen 0D, Kipparit
Ritva Latvala-Korpela 1A
Tuija Kivistö 0D, Kipparit 
Pia Mäkinen, vastuuohjaaja 0A, Vaahteramäki 
Jaana Ahola 0C, Laivurit
1.-2.lk-AP/IP Laura Aitomaa IP
Leanna Lindroos, vastuuohjaaja 2C
Salla Norri 1B
Janika Teitto 2D ja 3D
  Riitta Hannukainen 2A