Untamalan koulutalon henkilökunta

Untamalan koulutalo

Untamontie 186
23800 Laitila

rehtori Noora Vesterinen
noora.vesterinen@laitila.fi
puh. 0405942298
rehtorin viransijainen (syyslukukausi) Kristiina Lalla
puh. 0406587422 koululla tiistaisin

1-2lk Christa Wittfooth-Ekuri
christa.wittfooth-ekuri@laitila.fi
puh. 0406495024

3-4 lk Rita-Mari Jaakkola
rita-mari.jaakkola@laitila.fi
puh. 0406536512

5-6lk Juha Ellmen
juha.ellmen@laitila.fi
puh. 0406541629

erityisopettaja Pilvi Kauppi (perjantai)
pilvi.kauppi@laitila.fi
puh. 0406313861


kouluterveydenhoitaja Sari Hyytiä
sari.hyytia@laitila.fi
puh. 0503102993

koulunkäynninohjaaja Leena Koskela
leena.koskela@laitila.fi
puh. 0406233736

resurssiohjaaja Rebekka Lohisto
puh. 0406852273 (keskiviikko ja torstai)

koulupsykologi 

koulukuraattori Salla Tuomikanta
salla.tuomikanta@laitila.fi
puh. 0403580492

ravitsemustyöntekijä Satu Kaarnapuro

siistijä 

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä