Yhteystiedot

Yhteystiedot

Hirvilahden koulu
Niemisjärventie 15
71650 Hirvilahti

Opettajainhuone, p. 017 187761

Rehtori Sanna Matilainen 044-7184430 sanna.matilainen(at)kuopio.fi
sanna.matilainen(at)opedu.kuopio.fi
Opettajat

     
1.-3. luokka Kirsi Tuoriniemi 044-7187761 kirsi.tuoriniemi(at)opedu.kuopio.fi
4.-6. luokka Tuulia Anttila 044-7184429  
       
Ortodoksinen uskonto Marjo Karvonen 044-7181405 marjo.karvonen(at)opedu.kuopio.fi
Koulunkäynninohjaaja Jenni Hakkarainen 044-7184428 jenni.hakkarainen(at)opedu.kuopio.fi
Erityisopettaja  Inka Turunen 044-7181714 inka.turunen(at)opedu.kuopio.fi
IP-ohjaaja Hirvilahden päiväkoti 044-7185850  
Koulusihteeri Sari Hoffren 044-7184940  sari.hoffren(at)kuopio.fi
       
Kouluterveydenhoitaja Noora Teittinen 044-7186539 etunimi.sukunimi (at) kuopio.fi
Koulukuraattori Vappu Palmu 044-7184667 etunimi.sukunimi (at) kuopio.fi
Koulupsykologi Klaus Julkunen 044-7184043 etunimi.sukunimi (at) kuopio.fi
Ruokapalveluvastaava Jaana Tukiainen 044-4260707 hirvilahti@servica.fi
Kiinteistönhoitaja Merja Airaksinen 044-4260189 hirvilahti@servica.fi