Kaislat

Kaislat 2022-2023

Kaislat on 3-5 vuotiaiden ryhmä. Ryhmässä työskentelee kaksi varhaiskasvatuksen opettajaa, varhaiskasvatuksen lastenhoitaja, varhaiskasvatuksen resurssi lastenhoitaja ja varhaiskasvatuksen ohjaaja.

Henkilökunta:

Sari Mänttäri 
Varhaiskasvatuksen opettaja

Kati Karaviita 
Varhaiskasvatuksen opettaja

Eija Jokinen
Varhaiskasvatuksen lastenhoitaja

Minna Langi
Varhaiskasvatuksen resurssilastenhoitaja

Elina Ahvenainen
Varhaiskasvatuksen ohjaaja

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 44

31 October 2022 Thursday
1 November 2022 Thursday
2 November 2022 Thursday
3 November 2022 Thursday
4 November 2022 Thursday
5 November 2022 Thursday
6 November 2022 Thursday

Viikko 45

7 November 2022 Thursday
8 November 2022 Thursday
9 November 2022 Thursday
10 November 2022 Thursday
11 November 2022 Thursday
12 November 2022 Thursday
13 November 2022 Thursday

Viikko 46

14 November 2022 Thursday
15 November 2022 Thursday
16 November 2022 Thursday
17 November 2022 Thursday
18 November 2022 Thursday
19 November 2022 Thursday
20 November 2022 Thursday

Viikko 47

21 November 2022 Thursday
22 November 2022 Thursday
23 November 2022 Thursday
24 November 2022 Thursday
25 November 2022 Thursday
26 November 2022 Thursday
27 November 2022 Thursday

Viikko 48

28 November 2022 Thursday
29 November 2022 Thursday
30 November 2022 Thursday
1 December 2022 Thursday
2 December 2022 Thursday
3 December 2022 Thursday
4 December 2022 Thursday
Ilmoittautuminen

Jumppavuoroja liikkasalissa

Kaisloilla on varattuna joka toinen torstai Korkeakosken koulun liikuntasalissa jumppavuoro. Jumpilla harjoittelemme ja vahvistamme lasten liikuntataitoja mm. erilaisia liikkumistapoja, välineiden käsittelyä ja tasapainoilua. Taitavia vauhtivarpaita ja intoa liikuntaan!

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä