Kärkölän yhtenäiskoulu

Lukuvuoden 2021-2022 työ- ja loma-ajat



Lukuvuosi 2021-2022

Syyslukukausi 11.8.-22.12.2021
Syysloma 25.-31.10.2021 (vko 43)
Joululoma 23.12.2021-9.1.2022

Kevätlukukausi 10.1.-4.6.2022
Talviloma 28.2.-6.3.2022 (vko 9)
Pääsiäinen 15.-18.4.2022
Helatorstai 26.5.2022

Kärkölän yhtenäiskoulu

Kärkölän yhtenäiskoulu muodostuu Keltasiivestä (luokat 0-4) ja Opintien toimipisteestä ( luokat 5-9).
Keltasiipi on valmistuntut kesällä 2019 ja toimii osoitteessa Pormestarinkuja 1. 
Opintien koulurakennus toimii osoitteessa Opintie 2. Rakennuksessa on myös uimahalli, jota käyttävät muutkin lähikuntien koulut.

Koulun tapahtumat ja tilaisuudet

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko35

30 August 2021 Thursday
31 August 2021 Thursday
1 September 2021 Thursday
2 September 2021 Thursday
3 September 2021 Thursday
4 September 2021 Thursday
5 September 2021 Thursday

Viikko36

6 September 2021 Thursday
7 September 2021 Thursday
8 September 2021 Thursday
9 September 2021 Thursday
10 September 2021 Thursday
11 September 2021 Thursday
12 September 2021 Thursday

Viikko37

13 September 2021 Thursday
14 September 2021 Thursday
15 September 2021 Thursday
16 September 2021 Thursday
17 September 2021 Thursday
18 September 2021 Thursday
19 September 2021 Thursday

Viikko38

20 September 2021 Thursday
21 September 2021 Thursday
22 September 2021 Thursday
23 September 2021 Thursday
24 September 2021 Thursday
25 September 2021 Thursday
26 September 2021 Thursday

Viikko39

27 September 2021 Thursday
28 September 2021 Thursday
29 September 2021 Thursday
30 September 2021 Thursday
1 October 2021 Thursday
2 October 2021 Thursday
3 October 2021 Thursday
Ilmoittautuminen

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä