Yhteystiedot

Opettajat ja henkilökunta

REHTORI  

Riku Saksholm
puh: 044 4691 601
email: riku.saksholm@kalajoki.fi 

KOULUSIHTEERI
Satu Lehto
puh: 044 4691 600
email: satu.lehto@kalajoki.fi 

OPINTO-OHJAAJA
Timo Ylikoski
puh: 044 4691 603
email: timo.ylikoski@kalajoki.fi

ERITYISOPETTAJA
Tiina Kujala
puh: 044 4691 606
email: tiina.kujala@kalajoki.fi 

OPPILASKUNTA
Safana.Mohaibes puheenjohtaja
email: safana.mohaibes@edu.kalajoki.fi

TERVEYDENHOITAJAT
Jenni Vuoti
puh: 044 4691 270
email: jenni.vuoti@kalajoki.fi

Satu Lapinoja
puh: 044 4691 535
email: satu-lapinoja@kalajoki.fi

KURAATTORI
Marja Peltokoski
puh.: 044 4691 609
email: maria.peltokoski@kalajoki.fi 

Opettajat

email: etunimi.sukunimi@kalajoki.fi

Nimi: Opetettava aine ja puhelinnumero

Franko Jan International Studies 044 4691 226

Huotilainen Sirpa  englanti 040 1851363

Joenväärä Vesa liikunta 040 6210512

Kaila Minna  matematiikka, tietotekniikka  040 1867059

Kaivosoja Antti matematiikka, fysiikka  040 5465175

Kovalainen Päivi englanti, ranska  040 1848259

Kujala Tiina erityisopetus  044 4691 606

Krank Outi musiikki 040 4867069

Leiviskä Marjo apulaisjohtaja, uskonto, historia, yhteiskuntaoppi 044 4691236

Manninen Heli  liikunta 040 3580192

Mustonen Tanja  matematiikka, kemia 040 5693367

Myllylä Päivi maantiede, biologia 040 3570153

Myllymäki Janne  liikunta, terveystieto  040 6209381

Räisänen Hannu matematiikka 044 2696771

Saksholm Marja äidinkieli ja kirjallisuus 040 1869236

Salmu Jani historia, yhteiskuntaoppi 040 1495842

Salmu Päivi  ruotsi, englanti 040 3526356

Siltanen Sanna  äidinkieli ja kirjallisuus 040 1864127

Sydänmetsä Marja  kuvataide 044 4691207

Toskala Jouko psykologia, filosofia, uskonto  040 1931429

Westman Nina ruotsi, saksa 040 1936232

Ylikoski Timo opinto-ohjaus 044 4691 603

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä