Aikatauluja:koulupäivä, lukuvuosi

Koulupäivän aikataulu

Koulun oppituntien jaksotus:

klo 08:15-09:00 oppitunti

09:00-09:05 siirtymäaika seuraavalle tunnille

09:05-09:50 oppitunti

09:50-10:15 pitkä välitunti

10:15-11:00 oppitunti

11:00-11:15 välitunti 11:00-11:15 ruokailu

11:15-12:00 oppitunti 11:15-11:30 välitunti

12:00-12:15 välitunti 11:30-12:15 oppitunti

12:15-12:30 välitunti

12:30-13:15 oppitunti

13:15-13:30 välitunti

13:30-14:15 oppitunti

14:15-14:30 välitunti

14:30-15:15 oppitunti