Kortepohjan väistökoulu Voionmaa

Ajankohtaista

Arviointikeskustelut 2020

Arvioinnin tehtävä on kannustaa, ohjata ja tukea oppimista sekä kehittää oppilaan taitoja arvioida omaa oppimistaan. Arviointikeskustelussa keskustellaan oppilaan oppimisesta, työskentelystä ja käyttäytymisestä sekä mietitään yhdessä millaisia tav...

TAPAHTUMAKALENTERI

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko40

28 September 2020 Thursday
29 September 2020 Thursday
30 September 2020 Thursday
3 October 2020 Thursday
4 October 2020 Thursday

Viikko41

6 October 2020 Thursday
7 October 2020 Thursday
8 October 2020 Thursday
10 October 2020 Thursday
11 October 2020 Thursday

Viikko42

12 October 2020 Thursday
13 October 2020 Thursday
14 October 2020 Thursday
15 October 2020 Thursday
16 October 2020 Thursday
17 October 2020 Thursday
18 October 2020 Thursday

Viikko43

19 October 2020 Thursday
21 October 2020 Thursday
22 October 2020 Thursday
24 October 2020 Thursday
25 October 2020 Thursday

Viikko44

26 October 2020 Thursday
27 October 2020 Thursday
29 October 2020 Thursday
30 October 2020 Thursday
31 October 2020 Thursday
1 November 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Seuraavat tapahtumat

Kuvahaka oy:n uusintakuvaukset

Syksyn 2020 uusintakuvaukset 7.11.2020

Jyväskylässä
Kuvaus osoitteessa Tapionkatu 4 B (14)

Kuvaus lauantaina 7.11. klo 10-15
Varaa aika osoitteessa:
https://www.kuvaverkkokauppa.fi/55LWBW

Tervetuloa koulu- ja päiväkotikuvaan, sisarus- ja kaverikuvaan, perhekuvaan!

Kuvauksiin vain ajanvarauksella ja terveenä!

asiakaspalvelu@kuvahaka.fi
www.kuvahaka.fi

Maailman suurin vanhempainilta

Oppilaskunta kertoo koulun arjesta klo 17.30-18.
Maailman suurin vanhempainilta klo 18->

Kortepohjan päiväkotikoulun asukasilta keskiviikkona 18.11. klo 18-19

Tervetuloa vanhemmat ja muutkin kortepohjalaiset kuulemaan ja näkemään, millainen päiväkotikoulu meille on rakentumassa Kortepohjaan.
Ilta järjestetään etäyhteyden kautta.

Mukana illassa
- Väinö Tuononen, projketipäällikkö, Jyväskylän Tilapalvelu
- Juha Martikainen, projektipäällikkö, Brado oy
- Kimmo Moilanen, kiinteistöjohtaja, Soihtu oy
- Mikko Pajunen, Liikuntapalvelut
- Tanja Räty, Kasvun ja oppimisen palvelut
- Timo Korhonen, Kortepohjan päiväkotien johtaja
- Päivi Liimatainen, Kortepohjan koulun rehtori

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä