Henkilökunnan yhteystiedot

Lukuvuosi 2018-2019

Koulun yhteinen
040 3588146
kurkiauran.koulu@joutsa.fi

Johtajaopettaja Jouni Lahti (5-6lk)
040 3588145
jouni.lahti@joutsa.fi

Esikoulu / aamu- ja iltapäivätoiminta
040 3588146


Marika Seppälä (esikoulu, 1-2lk)
044 3630472
marika.seppala@joutsa.fi

Sinikka Lahti (3-4lk)
050 3495395
sinikka.lahti@joutsa.fi

Sari Kumpulainen (englannin opetus)
sari.kumpulainen@joutsa.fi

Pirkko Turunen (erityisopetus)
040 3588157
pirkko.turunen@joutsa.fi

Pirjo Tapper (esikoulu, koulunkäyntiavustaja)
040 8497622
pirjo.tapper@joutsa.fi

Katja Tarhanen (iltapäiväkerho, koulunkäyntiavustaja)
041 5479166
katja.tarhanen@netti.fi

Arja Tuukkanen (laitoshuoltaja, keittiövastaava)
keittiö 040 1601770

Miia Peurala (terveydenhoitaja)
050 316 8646 
puhelinaika ma-pe klo 8-9
miia.peurala@seututk.fi

Kiinteistöhuolto 0400 515643