Valmentajien yhteystiedot

Valmennusryhmät ja valmentajat

VALMENTAJAT JA YHTEYSTIEDOT


Valmennuskoordinaattorit: Jarmo Myllymäki (jarmo.myllymaki@gradia.fi, 040-3414835) ja Tuulevi Piesanen (tuulevi.piesanen@gradia.fi, 040-5885696)


ERI LAJIEN VALMENTAJAT/YHTEYSHENKILÖT:


Freestyle & kumparelasku:

Jalkapallo: Stephen Clark (stephen.clark@gradia.fi, 040 - 3414855)

Joukkuevoimistelu: Juuli Avikainen (juuli.avikainen@illusion.fi, 050 3035228)

Jääkiekko: Mika Lievonen (mika.lievonen@gradia.fi, 040 - 8481599)

Koripallo: Toni Nyman, pojat (toni.nyman@jba.fi, 044 9793383), Juuso Sainio, tytöt (juuso.sainio@outlook.com, 050 3002937)

Lentopallo: Mikko Häyrinen (mikko.hayrinen@kihu.fi, 0400 185513), Susanna Koponen (susanna.koponen@windowslive.com, 045 1328395)

Maastohiihto: Pertti Huotari (pertti.huotari@jyu.fi, 040 514 1865)

Salibandy: Tero Kotilainen (tero.kotilainen@happee.fi, 045 1394100)

Telinevoimistelu: yhteyshenkilö Antti Palkola (antti.palkola@voimistelu.fi, 040 5824222 ), Matti Parojärvi (matti.parojarvi@jyvo.fi, 044 5424971)

Uinti: Mikko Alpola, Kampuksen Plaani (mikko.alpola@gmail.com, 044 0180058), Kristiina Mäkinen, Swimming Jyväskylä (kristiina.makinen@elisanet.fi)

Yleisurheilu: Vesa Rantanen (ve.ranta@elisanet.fi, 050 3021732), Antti Mero jr. (antti.jr.mero@jku.fi, 0407685747)

Muut lajit: Valmennuskoordinaattorit Jarmo Myllymäki (jarmo.myllymaki@gradia.fi, 040 3414835) ja Tuulevi Piesanen (tuulevi.piesanen@gradia.fi, 040 5885696)


Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä