≡ Navigointi

Yhteystiedot

Ota yhteyttä!

Parhaan mahdollisen palvelun takaamiseksi toivomme, että kaikki kysymykset Peda.net palveluita koskien lähetetään palautelomakkeemme kautta tai suoraan sähköpostiosoitteeseen info@peda.net. Näin viestit päätyvät myös loma-aikoina mahdollisimman nopeasti jonkun meistä käsiteltäviksi. Suoraan henkilökohtaisiin sähköpostiosoitteisiimme tulleiden viestien käsittely voi ajoittain viivästyä.

Postiosoite:
Koulutuksen tutkimuslaitos/Peda.net
PL 35
40014 Jyväskylän yliopisto

Tero.JPG



Tero Pelkonen

Työvälineiden käyttötuki, koulutus
Puhelin: 040 124 4447
Sähköposti: tero.pelkonen@peda.net



Jouko.JPG



Jouko Jokinen

Myynti ja markkinointi, jäsenyysasiat
Puhelin: 040 805 4767
Sähköposti: jouko.jokinen@peda.net



hannu_rainerma.jpg


Hannu Rainerma
Koulutus
Puhelin: 040 8055 109
Sähköposti: hannu.rainerma@peda.net





pyry3_värit_crop.jpg


Pyry Lahti

Tukipalvelut ja palvelinten ylläpito
Puhelin: 040 805 4522
Sähköposti: pyry.lahti@peda.net



Juha.JPG


Juha Lahti

Sovellussuunnittelu
Puhelin: 040 805 4259
Sähköposti: juha.lahti@peda.net
Skype: jplahti

Mikko.JPG


Mikko Rantalainen

Sovellussuunnittelu
Puhelin: 040 805 4274
Sähköposti: mikko.rantalainen@peda.net
Skype: mikko.rantalainen

Janne.JPG


Janne Mikkonen

Sovellussuunnittelu
Puhelin: 040 686 9534
Sähköposti: janne.mikkonen@peda.net

Kimmo.JPG

Kimmo Brigatti

Sovellussuunnittelu
Puhelin: 040 805 4780
Sähköposti: kimmo.brigatti@peda.net