Yhteystiedot

Koulun henkilökunta ja yhteystiedot lukuvuonna 2019-2020

Soinlahden koulu
Lehtomäentie 100
74170 Iisalmi

Opettajainhuone 0404894987

Rehtori,
luokanopettaja 5-6 lk
Ville Grundmark 0408302752
ville.grundmark@iisalmi.fi
             
Luokanopettaja 1-2 lk Sirpa Ikola 0405263028
sirpa.ikola@iisalmi.fi
             
Luokanopettaja 3-4 lk Pia Kuosmanen 0406375711
pia.kuosmanen@iisalmi.fi
             
Resurssiopettaja Tiina Nissinen,
sij. Seppo Kiviniemi

seppo.kiviniemi@iisalmi.fi
             
Erityisopettaja Maarit Kasurinen 0404894980
maarit.kasurinen@iisalmi.fi
             
Tuntiopettaja (RU) Mari Ahonen 0406373354
mari.ahonen@iisalmi.fi
             
Tuntiopettaja (EN) Johanna Riihimäki 0406314709
johanna.riihimaki@iisalmi.fi
             
Tuntiopettaja (UO, ET)

Antti Blinnikka 0406707252
elisa.korolainen@iisalmi.fi
             
Iltapäivätoiminnan ja
koulunkäynninohjaaja
Eila Jauhiainen 0401486504
eila.jauhiainen@iisalmi.fi
             
Keittiö Katja Hiltunen 0408302751
katja.hiltunen@iisalmi.fi
             
Kouluterveydenhoitaja
(paikalla ke aamupäivisin)
Roosa Kanniainen 0403520986
roosa.kanniainen@ylasavonsote.fi
             
Koulukuraattori 

Anne Riikonen 0400540037
anne.riikonen@ylasavonsote.fi
             
Koulupsykologi Anni Pehkonen 0404870342
anni.pehkonen@ylasavonsote.fi
             

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä