Yhteystiedot

Koulun henkilökunta ja yhteystiedot lukuvuonna 2021-2022

Soinlahden koulu
Lehtomäentie 100
74170 Iisalmi

Opettajainhuone 0404894987

Rehtori,
luokanopettaja 5-6 lk
Ville Grundmark 0408302752
ville.grundmark@iisalmi.fi
             
Luokanopettaja 1-2 lk Tiina Nissinen 0406358883
tiina.nissinen2@iisalmi.fi
             
Luokanopettaja 3-4 lk Pia Kuosmanen 0406375711
pia.kuosmanen@iisalmi.fi
             
Resurssiopettaja Sirpa Ikola

0405263028
sirpa.ikola@iisalmi.fi
             
Erityisopettaja Maarit Kasurinen 0404894980
maarit.kasurinen@iisalmi.fi
             
Tuntiopettaja (RU) Petra Komulainen 0408302676
petra.komulainen@iisalmi.fi
             
Tuntiopettaja (EN) Johanna Riihimäki 0406314709
johanna.riihimaki@iisalmi.fi
             
Tuntiopettaja (UO, ET)

Antti Blinnikka 0406707252
antti.blinnikka@iisalmi.fi
             
Iltapäivätoiminnan ja
koulunkäynninohjaaja
Eila Jauhiainen 0401486504
eila.jauhiainen@iisalmi.fi
             
Keittiö Katja Hiltunen 0408302751
katja.hiltunen@iisalmi.fi
             
Kouluterveydenhoitaja
(paikalla ke aamupäivisin)
Erja Hynynen 0403520986
erja.hynynen@ylasavonsote.fi
             
Koulukuraattori 

Anne Riikonen 0400540037
anne.riikonen@ylasavonsote.fi
             
Koulupsykologi  
             

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä