Kauppis-Heikin koulu

Koko koulun kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko14

30 March 2020 Thursday
31 March 2020 Thursday
1 April 2020 Thursday
2 April 2020 Thursday
3 April 2020 Thursday
4 April 2020 Thursday
5 April 2020 Thursday

Viikko15

6 April 2020 Thursday
7 April 2020 Thursday
8 April 2020 Thursday
9 April 2020 Thursday
10 April 2020 Thursday
11 April 2020 Thursday
12 April 2020 Thursday

Viikko16

13 April 2020 Thursday
14 April 2020 Thursday
15 April 2020 Thursday
16 April 2020 Thursday
17 April 2020 Thursday
18 April 2020 Thursday
19 April 2020 Thursday

Viikko17

20 April 2020 Thursday
21 April 2020 Thursday
22 April 2020 Thursday
23 April 2020 Thursday
24 April 2020 Thursday
25 April 2020 Thursday
26 April 2020 Thursday

Viikko18

27 April 2020 Thursday
28 April 2020 Thursday
29 April 2020 Thursday
30 April 2020 Thursday
1 May 2020 Thursday
2 May 2020 Thursday
3 May 2020 Thursday
Ilmoittautuminen