Infotaulu

TV

6.lk pojat EPÄVIRALLINEN

  6 lk Pojat   Loppuaika         1. Tolonen Otto 0:07:22,00 2. Hanhisalo Touko 0:08:45,00 3. Hekkala Tuomas 0:11:07,00 4. Siurua Eliel 0:11:13,00 5. Lämsä Joona 0:13:28,00 6. Jakku Joni 0:15:01,00 7. Similä Otso 0:19:16,00 8. Paaso Julius...

6.lk tytöt VIRALLINEN

  6 lk Tytöt   Loppuaika         1. Häcklin Eerika 0:08:13,00 2. Tervonen Tuuli 0:08:50,00 3. Kanninen Moona 0:10:36,00 4. Alaranta Miina 0:11:27,00 5. Häyrynen Fanni 0:11:57,00 6. Paananen Oona 0:12:28,00 7. Hiltunen Sofia 0:13:26,00 8. ...

4.lk tytöt EPÄVIRALLINEN

  4 lk Tytöt   Loppuaika         1. Tolonen Siiri 0:08:43,00 2. Mäenpää Neea 0:10:47,00 3. Alakärppä Emilia 0:11:11,00 4. Alaranta Senni 0:11:51,00 5. Pakanen Enni 0:13:11,00 6. Juntti Moona 0:17:49,00 7. Kukkala Mimosa 0:17:50,00 8. Erik...

4.lk pojat EPÄVIRALLINEN

  4 lk Pojat   Loppuaika         1. Miettunen Akseli 0:11:11,00 2. Mäenpää Elias 0:14:45,00 3. Jaara Daniel 0:14:59,00 4. Pietilä Juho 0:17:17,00 5. Häyrynen Hiski 0:17:19,00

3.lk pojat EPÄVIRALLINEN

  3 lk Pojat   Loppuaika         1. Mustonen Niilo 0:08:09,00 2. Taskila Peetu 0:09:18,00 3. Siurua Mikael 0:10:13,00 4. Ojanen Aatu 0:11:09,00 5. Kantola Joona 0:11:19,00 6. Hiltunen Kalle 0:12:39,00 7. Pakanen Viljami 0:15:14,00 8. Niku...

3.lk tytöt EPÄVIRALLINEN

  3 lk Tytöt   Loppuaika         1. Pesämaa Oona 0:06:54,00 2. Kantola Ninni 0:08:44,00 3. Lämsä Julia 0:13:20,00 4. Lämsä Olivia 0:13:52,00 5. Koiste Pihla 0:17:43,00 6. Kukkala Mea 0:18:19,00 7. Klaar Milla 0:18:25,00

5.lk pojat EPÄVIRALLINEN

  5 lk Pojat             1. Mustonen Lenni 0:07:31,00 2. Kantola Leevi 0:08:21,00 3. Moilanen Tuomas 0:09:21,00 4. Paananen Aatu 0:09:26,00 5. Mäenpää Sebastian 0:09:51,00 6. Pietilä Tomi 0:19:51,00 7. Koski Eerik 0:23:25,00 8. Käyrä Valt...

5. lk Tytöt EPÄVIRALLINEN

  5 lk Tytöt             1. Pesämaa Saaga 0:06:52,00 2. Jääskelä Iida 0:11:13,00 3. Sassi Luna 0:12:15,00 4. Jaara Miranda 0:13:09,00 5. Lepistö Jasmin 0:14:17,00 6. Kurkela Anni 0:16:53,00

1. lk pojat EPÄVIRALLINEN

  1 lk Pojat     1. Kantola Asseri 0:08:00,00 2. Pakanen Juuso 0:08:17,00 3. Syrjälä Rasmus 0:08:19,00 4. Koistinen Luka 0:09:03,00 5. Valle Anton 0:10:38,00 6. Miettunen Lauri 0:11:54,00 7. Eriksson Alvar 0:11:54,00

Tytöt 2.lk EPÄVIRALLINEN

  2 lk Tytöt             1. Mäenpää Heta 0:04:55,00 2. Häyrynen Helmi 0:06:33,00 3. Jääskelä Sofia 0:07:04,00 4. Turtinen Hilla 0:07:24,00 5. Murtoniemi Netta 0:09:56,00 6. Valle Vivian 0:10:07,00

Pojat 2.lk EPÄVIRALLINEN

2 lk Pojat           Rissanen Aleksi 0:04:51,00 Ojanen Aapo 0:05:21,00 Koistinen Nooa 0:05:43,00 Alaranta Eemi 0:06:38,00 Jaara Nicolas 0:06:46,00 Alakärppä Patrik 0:07:00,00 Kortetjärvi Eino 0:08:40,00 Eriksson Alfred 0:09:06,00 Ronkain...

Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä