Honkajoen yhteiskoulu ja lukio

Tervetuloa Honkajoen yhteiskoulun ja lukion sivuille!

Honkajoen Yhteiskoulu tarjoaa perusopetuspalvelut 7.-9. luokkalaisille. Samassa yksikössä ja pääosin samoin opettajavoimin toimii Honkajoen lukio, joka on lukio on pieni ja tiivis yleislukio Pohjois-Satakunnassa. Lukio on Kankaanpään Yhteislyseon yksikkö.
Pääset lukion omille sivuille tästä.

Alla olevasta lukuvuositiedotteesta löydät ajantasaisen tiedon koulumme toiminnasta.

Honkajoen yhteiskoulun ja lukion kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko18

27 April 2020 Thursday
29 April 2020 Thursday
30 April 2020 Thursday
1 May 2020 Thursday
2 May 2020 Thursday
3 May 2020 Thursday

Viikko19

5 May 2020 Thursday
6 May 2020 Thursday
7 May 2020 Thursday
8 May 2020 Thursday
9 May 2020 Thursday
10 May 2020 Thursday

Viikko20

11 May 2020 Thursday
12 May 2020 Thursday
13 May 2020 Thursday
14 May 2020 Thursday
15 May 2020 Thursday
16 May 2020 Thursday
17 May 2020 Thursday

Viikko21

18 May 2020 Thursday
19 May 2020 Thursday
20 May 2020 Thursday
21 May 2020 Thursday
22 May 2020 Thursday
23 May 2020 Thursday
24 May 2020 Thursday

Viikko22

25 May 2020 Thursday
26 May 2020 Thursday
28 May 2020 Thursday
30 May 2020 Thursday
31 May 2020 Thursday
Ilmoittautuminen