Väliojan koulu

Väliojan koulu

koulu.jpg
Väliojan koulu on lapsen koulu, joka antaa oppilaalleen mahdollisuuden kasvaa ihmisyyttä kunnioittavaksi, ympäristöstään vastuuta ottavaksi ja tulevaisuuteen positiivisesti suhtautuvaksi kansalaiseksi.

Väliojan koulu sijaitsee 8 km keskustasta Pyhäjärvelle päin. Koulu on varustukseltaan hyvä ja tilat ovat nykyaikaiset. Kyläyhdistyksen toimesta koululla on myös panostettu piha- alueiden liikunnallisuuteen ja viihtyisyyteen.

Liitteet:

koulu.jpg

Tapahtumakalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko 48

28 November 2022 Thursday
29 November 2022 Thursday
30 November 2022 Thursday
1 December 2022 Thursday
2 December 2022 Thursday
3 December 2022 Thursday
4 December 2022 Thursday

Viikko 49

5 December 2022 Thursday
6 December 2022 Thursday
7 December 2022 Thursday
8 December 2022 Thursday
9 December 2022 Thursday
10 December 2022 Thursday
11 December 2022 Thursday

Viikko 50

12 December 2022 Thursday
13 December 2022 Thursday
14 December 2022 Thursday
15 December 2022 Thursday
16 December 2022 Thursday
17 December 2022 Thursday
18 December 2022 Thursday

Viikko 51

19 December 2022 Thursday
20 December 2022 Thursday
21 December 2022 Thursday
22 December 2022 Thursday
23 December 2022 Thursday
24 December 2022 Thursday
25 December 2022 Thursday

Viikko 52

26 December 2022 Thursday
27 December 2022 Thursday
28 December 2022 Thursday
29 December 2022 Thursday
30 December 2022 Thursday
31 December 2022 Thursday
1 January 2023 Thursday
Ilmoittautuminen

Tonttipörssi



Tonttipörssiä päivitetään jatkuvasti - soita! Lisätietoja tonteista sinulle antaa kyläyhdistyksen
puheenjohtaja, Sauli Sornikoski: 0400-256 576 tai Unto Vesamäki: 044-201 420.


Peda.net käyttää vain välttämättömiä evästeitä istunnon ylläpitämiseen ja anonyymiin tekniseen tilastointiin. Peda.net ei koskaan käytä evästeitä markkinointiin tai kerää yksilöityjä tilastoja. Lisää tietoa evästeistä