Punainen

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko27

29 June 2020 Thursday
30 June 2020 Thursday
1 July 2020 Thursday
2 July 2020 Thursday
3 July 2020 Thursday
4 July 2020 Thursday
5 July 2020 Thursday

Viikko28

6 July 2020 Thursday
7 July 2020 Thursday
8 July 2020 Thursday
9 July 2020 Thursday
10 July 2020 Thursday
11 July 2020 Thursday
12 July 2020 Thursday

Viikko29

13 July 2020 Thursday
14 July 2020 Thursday
15 July 2020 Thursday
16 July 2020 Thursday
17 July 2020 Thursday
18 July 2020 Thursday
19 July 2020 Thursday

Viikko30

20 July 2020 Thursday
21 July 2020 Thursday
22 July 2020 Thursday
23 July 2020 Thursday
24 July 2020 Thursday
25 July 2020 Thursday
26 July 2020 Thursday

Viikko31

27 July 2020 Thursday
28 July 2020 Thursday
29 July 2020 Thursday
30 July 2020 Thursday
31 July 2020 Thursday
1 August 2020 Thursday
2 August 2020 Thursday
Ilmoittautuminen

Viikon eskarilainen

HUOM!
Meillä on alkaneet odotetut Viikon eskarilainen-viikot. Jokainen eskarilainen saa olla yhden viikon ajan Viikon eskarilainen ja kyseisellä viikolla hän saa etuoikeutettuja juttuja, vaikuttaa enemmän asioihin sekä tutustumme häneen tarkemmin.

Tätä varten kaikkien omissa kasvunkansioissa on kyselykaavake, johon toivomme että vastaatte kotona lapsenne kanssa.

Se löytyy osiosta Minä olen ja sieltä kohdasta Viikon eskarilainen. Siellä on myös kohta Kuvia minusta. Sinne voi halutessaan laittaa kuvia lapsestanne vauvana tai pienenä. Jokaisesta Viikon eskarilaisesta kuvataan viikon aikana video ja ne tulevat myös kasvunkansioihin vanhemmile nähtäväksi kyseisen viikon jälkeen.