5. luokka 2019-2020

4. lk

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko9

25 February 2019 Thursday
26 February 2019 Thursday
27 February 2019 Thursday
28 February 2019 Thursday
1 March 2019 Thursday
2 March 2019 Thursday
3 March 2019 Thursday

Viikko10

4 March 2019 Thursday
5 March 2019 Thursday
6 March 2019 Thursday
7 March 2019 Thursday
8 March 2019 Thursday
9 March 2019 Thursday
10 March 2019 Thursday

Viikko11

11 March 2019 Thursday
12 March 2019 Thursday
13 March 2019 Thursday
14 March 2019 Thursday
15 March 2019 Thursday
16 March 2019 Thursday
17 March 2019 Thursday

Viikko12

18 March 2019 Thursday
19 March 2019 Thursday
20 March 2019 Thursday
21 March 2019 Thursday
22 March 2019 Thursday
23 March 2019 Thursday
24 March 2019 Thursday

Viikko13

25 March 2019 Thursday
26 March 2019 Thursday
27 March 2019 Thursday
28 March 2019 Thursday
29 March 2019 Thursday
30 March 2019 Thursday
31 March 2019 Thursday
Ilmoittautuminen