KLL Keski-Suomi

Kalenteri

Uuden tapahtuman luominen

Sulje

Olet luomassa tapahtumaa menneisyyteen.

Täytä vaaditut kentät.

Varoitus

Menetät kaikki syöttämäsi tiedot, jos suljet ikkunan

Viikko48

25 November 2019 Thursday
26 November 2019 Thursday
27 November 2019 Thursday
28 November 2019 Thursday
29 November 2019 Thursday
30 November 2019 Thursday
1 December 2019 Thursday

Viikko49

2 December 2019 Thursday
3 December 2019 Thursday
4 December 2019 Thursday
5 December 2019 Thursday
6 December 2019 Thursday
7 December 2019 Thursday
8 December 2019 Thursday

Viikko50

9 December 2019 Thursday
10 December 2019 Thursday
11 December 2019 Thursday
12 December 2019 Thursday
13 December 2019 Thursday
14 December 2019 Thursday
15 December 2019 Thursday

Viikko51

16 December 2019 Thursday
17 December 2019 Thursday
18 December 2019 Thursday
19 December 2019 Thursday
20 December 2019 Thursday
21 December 2019 Thursday
22 December 2019 Thursday

Viikko52

23 December 2019 Thursday
24 December 2019 Thursday
25 December 2019 Thursday
26 December 2019 Thursday
27 December 2019 Thursday
28 December 2019 Thursday
29 December 2019 Thursday

Viikko1

30 December 2019 Thursday
31 December 2019 Thursday
1 January 2020 Thursday
2 January 2020 Thursday
3 January 2020 Thursday
4 January 2020 Thursday
5 January 2020 Thursday
Ilmoittautuminen